+48 602 22 31 77

+48 602 22 31 77

Wynajem Urządzeń - krótkoterminowy i długoterminowy

Dla właścicieli lokali (bary, restauracje, kawiarnie), sal konferencyjnych, hoteli, firm szkoleniowych i eventowych, hal targowych, poczekalni, lobby, firm i osób prywatnych

Wynajem krótkoterminowy

Wynajmij urządzenie na jeden lub kilka dni, na imprezę, event, szkolenie, prezentację lub targi

Jak to zrobić ?

Skorzystaj z naszego formularza zgłoszeniowego lub bezpośrednio skontaktuj się z nami . Kliknij tutaj
Zastanów się jaki model urządzenia pasowałby do Twojego lokalu. Dysponujemy następującymi kolorami urządzeń do wyboru: czarny, biały, w okleinie drewnianej. 
Przygotuj materiały, które chcesz wyświetlić na stacji. Mogą to być zdjęcia i filmy przygotowane w najpopularniejszych formatach, takich jak: JPG/PNG/MP4/MKV/MOV/RMVB/WMV(najlepsze wymiary materiałów graficznych to: 600x1024pikseli oraz 600x768 pikseli 600x256pikseli)Jeżeli nie jesteś pewien czy Twoje materiały są poprawnie przygotowane, spokojnie - sprawdzimy to. 
Wyślij nam swoje materiały graficzne na maila lub na serwer, możesz dołączyć krótki opis z informacją jak widzisz swoją prezentację, wskazać kolejność wyświetlania slajdów lub ustalić czas wyświetlania poszczególnych zdjęć.
Nie martw się o transport - pokrywamy koszty transportu w obie strony, jedyne co musisz zrobić to rozpakować i spakować urządzenia w ten sam firmowy karton.

w cenie: -Stacja - powerbank reklamowy z podwójnym ekranem LCD, 7cali, HD 1080dpi, - wbudowane baterie litowe o wysokiej pojemności, możliwość doładowywania nawet do 40 telefonów dziennie* - przygotowanie stacji do uruchomienia: stacje naładowane i zaopatrzone w materiały graficzne przesłane przez klienta- transport w obie strony- wsparcie techniczne i serwisowe
Obsługa jest naprawdę prosta - wystarczy postawić urządzenia w wybranym miejscu, włączyć przyciskiem start a po chwili grafiki same zaczną wyświetlać się na ekranach.

Taryfy krótkoterminowe

(cenny netto)

1 Dzień

2 Dni

3 Dni

 • 5 Stacji

  150

  200

  250

 • 10 Stacji

  200

  250

  300

 • 15 Stacji

  250

  300

  350

 • 20 Stacji

  300

  350

  400

(jeżeli potrzebujesz niestandardowej oferty - skontaktuj się z nami) 

Wynajem długoterminowy 

Wynajmij urządzenia i umieść je w swoim lokalu na dłuższy okres czasu - w barze, restauracji, kawiarni, poczekalni, lobby. 

Jak to zrobić ?

Skorzystaj z naszego formularza zgłoszeniowego lub bezpośrednio skontaktuj się z nami . Kliknij tutaj
Wybierz najdogodniejszą dla siebie taryfę wynajmu spośród podanych poniżej. Czas reklamowy na Twoim urządzeniu podzielony jest na 21 klipów trwających po 10 sekund każdy, prezentowanych w zapętlonym trybie odtwarzania (zdjęcia i wideo).Oprócz wyświetlania treści z wiązanych z twoim miejscem i ofertą twojego lokalu, wyświetlimy również dodatkowe reklamy innych firm. Oczywiście reklamy od zewnętrznych reklamodawców będą sprawdzone co do treści i nie będą konkurowały z Twoją działalnością.Zadecyduj ile klipów chcesz wykorzystać dla siebie a ile oddasz zewnętrznym reklamodawcom. Zastanów się czy chcesz zarządzać treścią sam czy zlecisz to naszej firmie.Jeżeli zdobędziesz dla nas zewnętrznego reklamodawcę, część dochodu z reklam może trafic do Twojej kieszeni !    

Taryfy długoterminowe

1

Taryfa 6/15 

2

Taryfa 11/10 

3

Taryfa 16/5 

Taryfa 6/15 

Taryfa 6/15 - cena 35 zł netto/urządzenie/miesiąc 


- 5 klipów dla klienta (plus jeden z informacją ogólną), 15 klipów dla zewnętrznego reklamodawcy (reklamy nie będą konkurować z Państwa działalnością)- opcja - zarządzanie treścią przez OneStone plus 3 zł netto/urządzenie/miesiąc (ilość zmian nieograniczona)w cenie: - Stacja - powerbank reklamowy z podwójnym ekranem LCD, 7cali, HD 1080dpi, - wbudowane baterie litowe o wysokiej pojemności, możliwość doładowywania nawet do 40 telefonów dziennie* - dostęp do modułu zarządzania treścią CMS, treści ładowane do urządzeń za pomocą sieci WiFi (w przypadku wyboru opcji samodzielnego zarządzania treścią) - wsparcie techniczne i serwisowe
opcjonalnie:- zakup wyposażenia dodatkowego- zleć nam wykonanie swoich klipów Kliknij Tutaj

Nie jesteś pewny co dokładnie potrzebujesz?

Skontaktuj się z nami zanim wypełnisz formularz wynajmu!

Wynajem krótkoterminowy

Formularz zamówienia wypożyczenia stacji powerbank reklamowy(* Pole Wymagane)

Zarządzanie treścią: *

Wybierz dodatkowe akcesoria

#1 Wytyczne techniczne: Przygotuj materiały, które chcesz wyświetlić na stacji. Mogą to być zdjęcia i filmy przygotowane w najpopularniejszych formatach, takich jak: JPG/PNG/MP4/MKV/MOV/RMVB/WMV(najlepsze wymiary materiałów graficznych to: 600x1024pikseli oraz 600x768 pikseli 600x256pikseli)Wyślij nam swoje materiały graficzne na maila lub na serwer, możesz dołączyć krótki opis z informacją jak widzisz swoją prezentację, wskazać kolejność wyświetlania slajdów lub ustalić czas wyświetlania poszczególnych zdjęć.
#2 (treści nie będą konkurowały z Państwa działalnością, za wyświetlone zewnętrzne reklamy otrzymasz 10% rabatu na usługę wypożyczenia, nie gwarantujemy wyświetlania reklam od zewnętrznych reklamodawców)